56 302 302

Tarkvara kaitse

Pakume koostöös Veebikaitse.ee-ga tarkvara kaitset, koos sertifitseerimisega ja turvalise tarkvara sümboolikaga, soodushinnaga 12.90€/kuus. Tarkvara kaitse sisaldab turva skripti, mis kaitseb teie kodulehte järgmiste rünnakute eest:

SQL rünnaku (SQLi) kaitse
Meie tarkvara tuvastab ja blokeerib SQLi (SQL) rünnakud. Samuti salvestab info andmebaasi koos ründaja IP infoga. Need on admini poolt kontrollitavad. Kui soovid testida SQLi kaitset, siis kliki allolevale nupule või kopeeri allolev link aadressiribale.

Spämmerite blokeerimine
Skript kasutab ühte populaarsemat andmebaasi (DNSBL) ja kui spämmer tuleb sinu saidile, siis süsteem blokeerib ta ja suunab teisele lehele. DNSBL andmebaas on muudetav. Spämmerid salvestatakse andmebaasi ja nende kirjed on hallatavad admin paneelist.

DDoS blokeering
Turvakaitse on võimeline tuvastama DDoS rünnakuid ja nende eest kaitsma. Samuti salvestab info andmebaasi ja seda saab hiljem muuta.

XSS ennetamine
Turvaskript on võimeline tuvastama XSS ja blokeerima selle. Samuti salvestab info sellest andmebaasi, kus seda saab hallata admin. To use the XSS Prevention in your site you should just do this: secure($string);

Proxy tuvastus
Skript on võimaline tuvastama seda, kas kasutaja tuleb sinu lehele Proxy kaudu ja koheselt ta blokeerima ning suunama teisele lehele. Info sellest salvestub andmebaasi, mida hiljem võimalik muuta.

Vaata siit lähemalt