56 302 302

E-poe ostutingimused

Ostmine
Meie veebipoest ostu sooritamiseks peate end kasutajaks registreeruma või kasutajana sisse logima. Registreeritud kasutaja võimaldab salvestada ja eemaldada tooteid ostukorvi ning soovikorral ostuprotsess pooleli jätta ning viia see lõpuni kunagi hiljem.
Peale ostuprotsessi lõpuniviimist saate automaatse teate e-postile, kus on näidatud Teie tellimuse summa ja tellimuse number.
 
Kui tekib lisaküsimusi toote kohta, siis saate saata e-kirja aadressile info@proweb.ee või kasutada meie veebilehel olevat kontaktinfot. Vastame teile hiljemalt 5 tööpäeva jooksul. Toodete lisatud kaanepildid ja tooted demopoodides on illustratiivsed.
 
E-poodide ja portaalide ostuga kaasneb kohustus jätta proweb ikoon lehe jalusesse. Ikooni eemaldamiseks tuleb tasuda laiendatud litsentsi tasu, mille hind on kokkuleppel.
 
Kõik koodi muutmisega seotud arendustööd (disain, funktsioonid jm) on teostatavad kokkuleppelise eritasuga. Arendustööde teostamine ei anna ainuisikulist kasutusõigust tehtud tööle.
 
Maksmine

Makse sooritamiseks valige tellimuse vormistamise leheküljel endale meelepärane makseviis.
Toodete eest saate tasuda pangaülekandega ja paluda kaup toimetada Teie poolt valitud aadressile.

Toodete eest tasumise makseviisid on: Internetipoe poolt väljastataval tellimusel toodud summa OÜ ProWeb arveldusarvele Swedpangas: EE122200221051712087
 
Maksekorralduse täitmisel kirjutage selgituse väljale tellimuse number. Originaalarve saadetakse koos kaubaga. Kui 5 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist ei ole raha laekunud, siis teie tellimus tühistatakse.